Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вс, 01-08-2021    20:14:21
Житомир » Новини » Економіка » 2020 » Сентябрь » 29 » 14:45:05 оновлено: 14:46:51

Зеленський відправив на приватизацію Житомирський лікеро-горілчаний завод

29-09-2020, 14:46:51 2397 Коментарі 0 Читать на русском

Зеленський відправив на приватизацію Житомирський лікеро-горілчаний завод
Президент України Володимир Зеленський передав державне підприємство "Житомирський лікеро-горілчаний завод" в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства.

Відповідний Указ № 412/2020 Зеленський підписав 29 вересня.

Як зазначається в документі, такий крок здійснено з метою оптимізації переліку об’єктів державної власності, які перебувають в управлінні Державного управління справами, однак не використовуються для забезпечення діяльності Президента України.
 

"Оскільки Житомирський лікеро-горілчаний завод є таким об’єктом, Глава держави підтримав пропозицію ДУС про його передачу в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації", – повідомляє пресслужба глави держави.


В Офісі Президента очікують, що результатом реалізації цього кроку буде збільшення надходжень до Державного бюджету України.

Як повідомляв "Журнал Житомира", на Житомирському лікеро-горілчаному заводі склалася критична ситуація: з кінця жовтня 2019 року підприємство не отримувало спирт для виготовлення продукції. Депутати Житомирської міськради звернулися до президента, Кабміну та керівництва Державного управління справами і попросили стабілізувати ситуацію на підприємстві. Через зупинку заводу понад 400 людей залишилися без роботи.


Тегі: зеленський, лікеро-горілчаний завод, Житомир, приватизація
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: