27 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Економіка
  • Житомирський лікеро-горілчаний завод за 9 місяців отримав 16,7 млн грн збитків

Житомирський лікеро-горілчаний завод за 9 місяців отримав 16,7 млн грн збитків

  • 24 січня, 2022 13:18
  • 584
Житомирський лікеро-горілчаний завод - найзбитковіше підприємство Державного управління справами (ДУС). За три квартали збитки підприємства склали 16,7 млн грн.

Про це йдеться у матеріалі, опублікованому на сайті "Українська правда".
 

"Загалом бізнес, який розвивають чиновники ДУС, не можна назвати успішним. За три квартали минулого року вісім підприємств ДУС отримали збитки. При чому від’ємний результат діяльності деяких викликає серйозні питання. 

Наприклад, найзбитковішим підприємством ДУС згідно звіту є Житомирський лікеро-горілчаний завод, який отримав 16,7 млн гривень чистих збитків. Цей завод передусім відомий горілкою "Президентський стандарт"", - йдеться у матеріалі.


Житомирський ЛГЗ


На Житомирському лікеро-горілчаному заводі склалася критична ситуація: з кінця жовтня 2019 року підприємство не отримувало спирт для виготовлення продукції.

Депутати Житомирської міськради звернулися до президента, Кабміну та керівництва Державного управління справами і попросили стабілізувати ситуацію на підприємстві

Через зупинку заводу понад 400 людей залишилися без роботи.

29 вересня 2020 року президент України Володимир Зеленський передав державне підприємство "Житомирський лікеро-горілчаний завод" в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства.
Поділитись

Новини по темі: