Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Сб, 22-01-2022    14:23:35
Головна » Публікації » Інтернет

Чохли для iPad Pro 11


Чохли для iPad Pro 11

Тим, хто надає перевагу шкiряним аксесуарам та хоче зберегти свiй айпад у гарному виглядi, варто звернути увагу на чохли з такого матерiалу. Щоб вибiр дався простiше, треба ознайомитись iз рейтингом. У ньому приведенi чохли для планшетiв фiрми Apple рiзних цiнових категорiй.

ZtoTop

Це чохол для iPad Pro 11 з тримачем для Apple Pencil та автоматичним розблокуванням екрану планшету при вiдкриттi кришки. Покритий премiальною натуральною шкiрою та має тканинну основу для попередження пошкодження дисплею гаджету. Є захист вiд ударiв. Не заважає зарядцi планшету. Аксесуар має крiплення для руки та стилусу. Планшет можна встановлювати пiд рiзними кутами.

ProCase

Чохол-книжка пiдходить для айпадiв з дiагоналлю екрану 11 та 12,9 дюймiв. Iдеально сумiсний з новими моделями планшетiв Apple та має вирiзи пiд роз'єми та камеру. У такому чохлi можна встановлювати айпад пiд зручним кутом. Верхня частина чохла-книжки шкiряна, а внутрiшня виконана з тканини. Виглядає вирiб дорого та попереджує появу на екранi подряпин. При вiдкриттi чохла-книжки екран автоматично разблоковується. Аксесуар має крiплення для стiлусу.

Woolnut

Це захисний чохол для iPad Pro 11 2021 року. Зроблений у формi карману з натуральної якiсної шкiри. Має вовняне покриття з внутрiшньої сторони. Вирiб мiнiмалiстичний, надiйний. Проте буде захищати планшет лише тодi, коли той знаходиться у ньому. Тому це вiдмiнний варiант для захисту айпаду пiд час подорожей. Пропонується у чорному, коричневому та коньячному вiдтiнках.

Pad & Quill

Даний бренд вiдомий якiсними та довговiчними аксесуарами. Чохол фiрми Oxford Leather пiдходить для рiзних моделей планшетiв. Зроблений у виглядi книжки. Надiйно захищає айфон вiд падiння, ударiв. Має карман для збереження документiв, крiплення для стилусу. Повнiстю виготовлений зi шкiри. Може використовуватись як пiдставка пiд планшет. Проте дозволяє розташовувати айпад лише пiд одним кутом.


10-12-2021 180
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: