Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    08:12:42
Житомир » Новини » Суспільство » 2021 » Июнь » 22 » 08:57:24 оновлено: 08:57:59

У Житомирі вперше провели операцію з пересадки нирки: пацієнти почуваються добре

22-06-2021, 08:57:59 600 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі вперше провели операцію з пересадки нирки: пацієнти почуваються добре
Вперше у Житомирі було виконано операцію з трансплантації нирки. Унікальну для нашого регіону операцію провели у відділенні кардіохірургії та трансплантації органів і тканин обласної лікарні імені Гербачевського.

Відомо, що це була подвійна операція з пересадки донорської нирки від спорідненого донора – від батька до сина. Пацієнти наразі почуваються добре.
 

"За минулий рік ми пройшли великий шлях: отримали ліцензію на трансплантацію від Міністерства охорони здоров’я, є рішення Кабінету Міністрів про включення нашої лікарні до переліку медичних закладів, що мають надавати медичну допомогу при трансплантації органів і тканин. І ось історична подія сталась. Дякую усім хто підтримував, дякую лікарям! Це дійсно революція", – зауважив Богдан Леськів, генеральний директор Обласної клінічної лікарні імені О. Ф. Гербачевського.


Тепер відділення, на базі якого було проведено операцію, матиме подвійне навантаження. 

"Крім лікування пацієнтів, які мають захворювання нирок і потребують лікування, тут будуть проводити лікування та підготовку пацієнтів до трансплантації нирки", – додав голова ОДА Віталій Бунечко.

Як повідомляв "Журнал Житомира", у Житомирській обласній лікарні після реконструкції відкрилося відділення нефрології, де пацієнти з хронічною нирковою недостатністю будуть отримувати кваліфіковану меддопомогу та проходити діаліз у комфортних умовах.

Тегі: Житомир, трансплантація, лікарня
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: