Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Воскресенье, 20 Сентября 2020    14:37:43
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Июнь » 21 » 17:05:20

Річка Тетерів в районі житомирського гідропарку чиста: рівень кишкової палички впав

21 Июня 2019, 17:05:20 1821 Коментарі 0 Читать на русском

Річка Тетерів в районі житомирського гідропарку чиста: рівень кишкової палички впав
Вода в річці Тетерів у межах пляжу в житомирському гідропарку наразі відповідає вимогам за мікробіологічними показниками і є придатною для купання.

Про це 21 червня у коментарі Житомир інфо повідомив завідувач відділу санітарно-гігієнічних досліджень Житомирського обласного лабораторного центру МОЗ України Юрій Лутай.

«Відповідно до результатів дослідження станом на 19 червня, за бакпоказниками вода уже добра: мікробіологія кишкової палички в межах норми», – поінформував Юрій Лутай.

Проте, за хімічними показниками вода у Тетереві має перевищення, однак незначні та людям загрози не становить.
 

«Хімічні показники визначаються рівнем хімічного та біологічного споживання кисню: у воді є органічні речовини, які вступають у реакцію з киснем, розчиненим у воді, зменшуючи його кількість. По суті, на людей, що купаються, це не впливає. Однак може негативно позначитися на фауні і флорі річки», – пояснив Юрій Лутай.


Він зазначив, що норми за хімічними показниками перевищено у 1,5 раза. У період купального сезону дослідження води будуть проводитися щотижня.

Як повідомляв «Журнал Житомира», через інтенсивні опади значно погіршилася якість води в місцевих водоймищах. Навіть після очищення водопровідна вода має жовтуватий колір. У Тетереві був зафіксований підвищений рівень забруднення кишковою паличкою.

Тэги: Тетерів, якість води, Житомир, вода
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: