11 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Міськрада за 1,5 млн грн замовила проект будівництва нового корпусу Житомирської гімназії №23

Міськрада за 1,5 млн грн замовила проект будівництва нового корпусу Житомирської гімназії №23

  • 19 березня, 2019 8:39
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради замовило виготовлення проекту будівництва нового корпусу житомирської гуманітарної гімназії №23. Вартість проекту складе 1,5 млн грн.

Звіт про укладення договору з Житомирською філією інституту «НДІпроектреконструкція» від 18 березня 2019 року опублікований на ресурсі ProZorro, передає Житомир інфо.

У даному договорі вказано, що підрядник має провести проектні та вишукувальні роботи по об’єкту, розробити проект та робочу документацію, провести експертизу. Загальна вартість робіт, у тому числі й проведення експертизи, становить 1 млн 497 тис. 265,2 грн з ПДВ.

Інженерно-геологічні та інженерно-геодезичні вишукування мають бути проведені вже в березні 2019 року, а протягом квітня-червня повинні розробити проект та робочу документацію.

Нагадаємо, що в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Дві сотні першачків було переведено з аварійного приміщення до інших корпусів школи. 6 лютого після обговорень з батьками та педагогами було домовлено, що 755 учнів 8-11 класів школи навчаються в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Для вирішення проблеми у міській раді було скликано робочу групу до якої увійшли депутати, працівники виконавчих органів міської ради. Після вивчення питання, робочою групою було прийнято рішення не реконструювати старе приміщення, якому вже майже 100 років, а збудувати повністю новий шкільний корпус.
Поділитись

Новини по темі: