16 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • На суді у справі про вбивство дитини у Радомишлі на Житомирщині продовжують заслуховувати свідків

На суді у справі про вбивство дитини у Радомишлі на Житомирщині продовжують заслуховувати свідків

  • Фото: Архів, Журнал Житомира
  • 15 червня, 2024 12:27

14 червня у Житомирі в Корольовському районному суді заслухали свідків у справі про вбивство і поранення дітей у Радомишлі, яке сталося 7 березня 2022 року. Про це повідомляє Суспільне

Цього разу свідчення давали працівниці психоневрологічного інтернату. Загалом за понад два роки розгляду справи заслухали 14 свідків.

За інформацією кореспондентів Суспільного, які були присутні на судовому засіданні, там заслухали покази двох свідків, працівниць психоневрологічного інтернату. За словами свідків, 7 березня 2022 року, перебуваючи на робочому місці, вони чули постріли і у вікно бачили, як на вулиці двоє людей невисокого зросту, одягнені у камуфляж, бігли, а двоє зі зброєю теж у камуфляжі стріляли по них з вогнепальної зброї.

Підсудний Віктор Ільченко розповів Суспільному, що чекає висновків балістичної експертизи.

"Балістична експертиза є, вона відбулась і вона буде вивчатися під час дослідження письмових доказів у суді", — сказав Віктор Ільченко.

Фото: Віктор Ільченко, Житомир, 14 червня 2024 року. Суспільне Житомир

Адвокат Віктора Ільченка Віталій Чаюн розповів, що жодна із куль, яка була знайдена на місці події, не була випущена зі зброї його підзахисного.Підсудний Олександр Юрко перебуває під вартою. Чоловік розповів, що Віктор Ільченко, який зараз перебуває під нічним домашнім арештом, 7 березня 2022 року був його командиром.

Фото: Віталій Чаюн, Житомир, 14 червня 2024 року. Суспільне Житомир

"Ми повинні двоє тут знаходитись, тому що командиром був той чоловік, який знаходиться зараз під домашнім арештом. Ми двоє стріляли", — сказав Олександр Юрко.

Фото: Олександр Юрко, Житомир, 14 червня 2024 року. Суспільне Житомир

Мама загиблого 12-річного Дані Каріна Бельченко розповіла, що стріляли двоє і покарання мають нести і Віктор Ільченко і Олександр Юрко.

"Я вважаю, що вони двоє у рівній мірі до цього причетні, вони мають нести однакове покарання. Так як Ільченко виступає організатором вбивства і розстрілу дітей, то Ільченко має понести найважче покарання. У Юрка була зброя та, яку йому видав Ільченко, він був на тому місці, куди привіз його Ільченко. Він також має нести за це відповідальність і відповідне покарання. Юрко свою провину визнав, визнав, що він там був, що стріляв, до нього питань немає", — сказала під час засідання суду мама загиблого хлопця Каріна Бельченко.

Фото: Каріна Бельченко, Житомир, 14 червня 2024 року. Суспільне Житомир

З її слів, сторона Ільченка відмовляється спілкуватися, Ільченко не вбачає своєї вини і каже, що він стріляв вгору чи його там взагалі не було. Каріна Бельченко сказала, що Віктор Ільченко збирав гільзи, що є свідки і що він стріляв прицільно по дітям і 10 свідків із 14 це підтвердили.

Наступне судове засідання у цій справі призначене на 31 липня 2024 року.

Журнал Житомира писав про це: Страшна історія з Радомишля: жінка розповідає, що бійці ТрО розстріляли її сина.

Вдягнув куртку з камуфляжем ЗСУ. Подробиці вбивства 12-річного хлопчика на Житомирщині.

Підозрюваний у вбивстві 12-річного хлопчика виступив у суді. Суд відпустив одного з підозрюваних під нічний домашній арешт

 

Поділитись

Новини по темі: