28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • "Знайшли диверсантів, але ж то були діти!" Страшна історія з Радомишля: жінка розповідає, що бійці ТрО розстріляли її сина

"Знайшли диверсантів, але ж то були діти!" Страшна історія з Радомишля: жінка розповідає, що бійці ТрО розстріляли її сина

  • Фото: instagram.com/karinabelchenko
  • 14 квітня, 2022 13:01
  • 8234

Жителька Києва, яка втекла від війни у Радомишль розповіла в Instagram жахливу історію. Каріна Бельченко запевняє, що 7 березня бійці ТрО увірвались до подвір'я її будинку і без попередження почали стріляти по дітях.

За словами жінки, дорослі в цей час були в будинку, їх не випускав чоловік з автоматом. 

В результаті нападу загинув син жінки, 12-річний Даниїл. Також поранення отримав ще один хлопчик.

Даниїл Бельченко

 

Публікуємо текст допису мовою оригіналу, без редагування.

"Мне звати Каріна Бельченко, я б хотіла висвітлити історію вбивства моєї дитини, Бельченко Даніїла (12 років), якого вбили на подвір’ї власного будинку представники місцевої тероборони м. Радомишль, Житомирської області.

7 березня 2022 року, мій син разом з сусідським хлопчиком(10 років), гралися на подвір’ї власного будинку, куди ми втекли з Києва після початку війни в Україні. О 16.10 на подвір’я в ломилися люди зі зброєю в камуфляжі і без попередження почали стріляти по дітях на ураження. Діти дуже злякалися, і бігли через весь двір в сусідній садок, щоб сховатися. 

Я в цей час, разом з сім’єю перебувала в будинку. Коли ми почули постріли, намагалися вибігти на вулицю щоб подивитися що сталося. Перед дверям, стояла людина з автоматом і не випускала нас із хати, щоб подивитися що сталося, мотивуючи тим що вони знайшли диверсантів і стріляють в них! Але ж то були діти!! Ми почали кричати, що то діти не стріляти, але вже було запізно! 

Коли нас випустили з хати Юрко та Ільченко, які стріляли в дітей вже втекли з місця події. Їх затримали при виїзді з городу, та знайшли в машині речовини, які згодом за даними експертизи виявилися наркотичною речовиною!

Зараз підозрювані знаходяться в сізо, але вже змінили свої покази та апелюють про зміну місця перебування. Я не знаю, що робити, вбивці хочуть щоб їх виправдали та випустили на волю! Мого сина вже не повернути, але якщо їх випустять вони і надалі зможуть вбивати не в чом не винних дітей! Підсудний Ільченко, який винний в смерті мого сина має гроші та зв’язки, тому дуже зухвало себе поводить! 

На підтвердження своїх слів жінка опублікувала постанову поліції про визнання її потерпілою, а також свідоцтво про смерть сина.

Поділитись

Новини по темі: