10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Загинув під артобстрілами: у Житомирі попрощались з військовослужбовцем Михайлом Горащуком

Загинув під артобстрілами: у Житомирі попрощались з військовослужбовцем Михайлом Горащуком

  • Фото: Cуспільне
  • 3 серпня, 2022 17:45

3 серпня у Житомирі на Смолянському військовому кладовищі попрощалися з військовослужбовцем Михайлом Горащуком. Інформацію про це опублікувала ЖМР.

Чоловік пішов захищати Україну з перших днів повномасштабної війни. Він загинув на Донеччині, виконуючи бойове завдання, передає "Суспільне Житомир".

"Він був дуже чуйним, справедливим і хорошим сім'янином, гарним батьком і чоловіком, – каже вдова загиблого Альона. – Він завжди всім допомагав, хто що просив. Нікому ніколи не відмовляв. Хвилювався за всіх. Він міг і не йти, міг залишитися, як інші, у тій Польщі, працювати собі, але він пішов захищати країну. Казав, що тут наша сім'я, наша земля і наша Україна".

Михайло Горащук добровольцем пішов на війну. Йому було 54 роки.

"Михайло був дуже доброю людиною, – каже сестра загиблого Олена. – Він все життя дбав про свою сім'ю, про всіх нас. Він завжди все сприймав з усмішкою. Нам ще не сказали, як він загинув. Написали в похоронці, що він загинув, як Герой".

Загинув Михайло 17 липня у Донецькій області, виконуючи бойове завдання.

"Михайло загинув під артобстрілами у населеному пункті Григорівка, – каже брат загиблого Юрій. – Від отриманих ран він не зміг прийти у себе і загинув на місці".

В загиблого залишилися дружина та двоє дітей.

Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам'ять!

Поділитись

Новини по темі: