10 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Свідомо пішов на фронт, аби рятувати життя воїнів: розмова з бойовим медиком 30-ї бригади

Свідомо пішов на фронт, аби рятувати життя воїнів: розмова з бойовим медиком 30-ї бригади

  • Фото: facebook.com/30brigade
  • 4 липня, 2022 9:11

Андрій - один з бойових медиків 30 окремої механізованої бригади. Рятувати життя українських воїнів він вирішив свідомо. Чоловік закінчив Новоград-Волинський медичний коледж вже під час війни в Україні. Для здійснення задуму обрав одну з військових частин які вже нищили ворога на сході країни, тобто 30 ОМБр.

Розмову з медиком опублікували на сторінці 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького.

"На контракті прослужив 4 роки. Демобілізувався. Вирішив відпочити, набратися сил. Але так склалося, що неадекватний сусід мав на нас інші плани. Тому я сьогодні знову тут рятую життя та душі. За 4 роки служби я навчився вгамовувати емоції. Перший час було морально складно, але я був змушений виховати в собі холодний розум. Найважче - це усвідомлювати, що людину навряд чи врятуєш через тяжкі поранення, але щиро молитися і вірити, що виживе. Не знаю як це працює, але діє", - каже чоловік. 

Під час розмови з медиком, на одній з сусідніх позицій почався обстріл. Ворог густо гатив з мінометів. 

"Цілодобово напружено, б’ють з різного озброєння. Зараз можуть на нас перемикнутися: будьте уважні і розсудливі та слідуйте по команді за мною. Це не така війна яка була кілька років тому. От ті вибухи, які ви чуєте - це міномети, вони чергують їх з артилерійськими обстрілами", - давав настанови Андрій військовим журналістам.

За словами військового, ворог намагається підходити, прорвати оборону, але кожну спроба відбивається. 

"З 24-го всі атаки на позиції були успішно відбиті. Наші хлопці навчені, вміють воювати", - ділиться думками чоловік.

Андрій каже, якби мав можливість передати інформацію на материкову Україну і цю інформацію зміг почути кожен житель, він би сказав так: "Не хвилюйтеся за ваших захисників, вірте в перемогу України, моліться за воїнів, дбайте про близьких поруч з собою. Будьте впевнені, ми викладаємося на максимум". 

Вдома на бойового медика чекає дружина та 3-річний синочок, який вже встиг вивчити з татком гімн України.

Поділитись

Новини по темі: