28 травня, 2022
Ми в соцмережах

6 травня в Україні відзначають День піхоти

  • Фото: Укроборонпром
  • 6 травня, 2022 12:04
  • 187

6 травня українські піхотинці відзначають своє професійне свято – День піхоти Збройних сил України.

Хто ж такі воїни-піхотинці й чому їх називають «трударями» війни

Українські піхотинці – це військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів, що складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних Сил України.

Сьогодні українські піхотинці беруть на себе основний удар російського окупанта по всій лінії фронту. В усі часи саме на піхоту війна покладала найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій та військового побуту. Саме піхота завжди зазнає найбільших втрат.

Оборонні, наступальні, рейдові операції, які проводить українська піхота, вже нині вивчають у найкращих військових навчальних закладах світу. Тому піхотинці – це і слава українського війська, загартованого в боях із російським агресором.

День піхоти – чергова можливість віддати шану мужності й героїзму, тим хто зараз боронить нашу Україну. Тому в цей день пам’ятаймо, що саме піхота є щитом і мечем у війні не просто за незалежність України, а за саме існування української держави та нації. 

Згадаймо сьогодні кожного сина, кожну доньку, які віддали свої життя за наш спокій. Через свій особистий подвиг  вони подарували нам віру й надію в нашу перемогу,  вони твердо вірили та знали, що Україна є і буде, допоки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.

Пресслужба Житомирського обласного ТЦК та СП

Теги:
Поділитись

Новини по темі: