Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • Після гучного скандалу Порошенко ініціює міжнародний аудит Укроборонпрому

Після гучного скандалу Порошенко ініціює міжнародний аудит Укроборонпрому

  • 6 березня, 2019 17:59
Президент Петро Порошенко заявив, що Рада національної безпеки та оборони ініціює міжнародний аудит і комплексну ревізію усіх контрактів державного концерну "Укроборонпром". 

Про це він сказав на засіданні РНБО 6 березня, інформує Українська Правда.

"По-перше, ми ініціюємо комплексний міжнародний аудит концерну "Укроборонпром", комплексну ревізію усіх контрактів", - заявив президент.

"По-друге, пропоную негайно вирішити питання щодо розширення складу Наглядової ради концерну за рахунок міжнародних фахівців з країн-партнерів, які є членами НАТО", - додав він.

За його словами, аудит продемонструє міжнародним партнерами України "повну відкритість і прозорість" в питанні реформування концерну.

Щодо Наглядової ради, то Порошенко заявив, що це пришвидшить досягти підприємствам "Укроборонпрому" стандартів, необхідних для вступу до НАТО.

"Нам, з урахуванням нашої подальшої інтеграції в НАТО, від наших партнерів немає чого ховати", - заявив він.
 

"Аудит "Укроборонпрому", оцінка його корпоративного управління, оновлення наглядової ради, контроль і прозорість державного оборонного замовлення – це допоможе концерну трансформуватися і не втратити довіру партнерів, інвесторів і громадян", - вважає Порошенко.


Він також заявив, що потрібно на законодавчому рівні відмовитися від надмірної засекреченості в сфері державного оборонного замовлення, але розкриття інформації про новітні технічні розробки.

Нагадаємо, 25 лютого видання Bihus.info оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. У розслідуванні фігурував син заступника секретаря РНБО Ігор Гладковський.

За даними журналістів, 22-річний Гладковський-молодший разом із партнерами організував постачання контрабандних російських деталей для військової техніки, за які держпідприємства переплачували у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво "Укроборонпрому" знало про оборудки і давало на них згоду. 4 березня Порошенко звільнив Гладковського з РНБО.
Поділитись

Новини по темі: