23 вересня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі комунальні підприємства долучилися до Всесвітнього дня прибирання

У Житомирі комунальні підприємства долучилися до Всесвітнього дня прибирання

  • Фото: ЖМР
  • 23 вересня, 2025 13:19

19–20 вересня близько 200 працівників комунальних підприємств міста впорядковували території та вивозили сміття.

Про це інформує пресслужба міської ради.

"КП «Зеленбуд» засіяло понад 500 м² газону на Київській, біля ліцею №16 з’явилися 40 нових кущів і два дерева, а на Великій Бердичівській та біля пам’ятного знаку Жертвам політичних репресій підстригли майже 300 метрів кущів. Задіяно 57 працівників Зеленбуду та дві одиниці техніки. Разом вони навантажили 6 м³ листя та 36 м³ сміття та гілля.

 Працівники КП "Житомирводоканал" прибрали прилеглу до підприємства територію, вивезли 6 м³ сміття. Задіяно було 26 працівників та 3 одиниці техніки.

 КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" розчистили мережі зовнішнього освітлення на проспекті Незалежності від вул. Мазепи до вулиці Східної та прибрали прилеглу до підприємства територію. Підприємство задіяло 12 працівників та 2 одиниці техніки.

 КП "Експлуатація штучних споруд" прибрав сміття прилеглих територій: вул. Святослава Ріхтера (р. Путятинка), вздовж водоспаду поруч з р Кам'янка, майдану Смолянський, вул Івана Гонти (р. Путятинка), вул. Тараса Бульби, 24, біля мосту по вул. Героїв Базару та (р.Лісова), біля мосту по вул. Вільський шлях, прилеглі території малих річок Кам’янка та Лісова. Працівники ввезли 5 м³ сміття.

 КП "Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" впорядкував кладовища. Задіяно 44 працівники та 4 одиниці техніки . Вони підмели 1500 м² доріжок на Корбутівському кладовищі від піску і сміття та на закритих кладовищах — 1700 м² та 120 м³ сміття та гілля вивезли із Корбутівського кладовища, з інших кладовищ — 40 м³. На цвинтарях викосили 0, 7 га порослі, кущів і трави.

 «Житомиртеплокомуненерго» впорядкувало території котелень — це ще 2,5 тисячі м². 57 працівників підприємства та дві одиниці техніки вивезли 2,7 м³ сміття", - йдеться в повідомленні.

До Всесвітнього дня прибирання долучилися 29 працівників підрозділів уповноважених органів з питань пробації Корольовського та Богунського районного відділів, Житомирського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" у Житомирській області.

Вони разом очистили 2400 м² та назбирали близько 20 мішків сміття.

Не залишилися осторонь і ОСББ: мешканці гуртом наводили лад біля своїх будинків.

Поділитись

Новини по темі: