21 травня, 2024
  • На чемпіонаті Європи з пара-армрестлінгу спортсмени Житомирщини здобули 29 нагород

• 10 травня, 2024 15:13

Спортсмени з Житомирської області на п’єдесталі чемпіонату Європи з пара-армрестлінгу.

Серед медалей 15 — найвищого гатунку. Всього Житомирщину представляли 19 спортсменів.

Про це повідомляє сайт Житомирської ОВА.

З 02️ по 12 травня у місті Братислава (Словаччина) триває чемпіонат Європи з пара-армрестлінгу.

Переможцями і призерами чемпіонату Європи стали представники трьох міст Житомирщини: Житомира, Звягеля і Коростеня. Атлети змагалися 8 травня на ліву руку, 9 травня — на праву руку. В підсумку спортсмени Житомирщини вибороли 29 медалей чемпіонату: 15 золотих нагород, 9 срібних та 5 бронзових нагород.

Золоті нагороди в боротьбі на ліву та праву руки здобули житомирянки Аліна Трінчук і Горніч Альона, а також Палєха Олександр з Коростеня і Бессальнова Олеся зі Звягеля.

Також Повний перелік нагород начальник Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт" Юрій Панасюк дав у публікації на своїй сторінці в мережі Facebook.