Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 24 Січня 2020    09:35:57
Головна » Публікації » Інтернет

Купуємо якісний апаратно-студійний блок


Купуємо якісний апаратно-студійний блок
Багато хто навіть не здогадується, що в основі роботи будь-якого телевізійного каналу знаходиться апаратно-студійний блок, до складу якого входять одразу декілька відділів. Він має складну структуру, робота якої залежить від кожної окремої складової.

Придбати таке обладнання за вигідною ціною можливо на сайті компанії ТВ-Проект. Це професійна організація, яка створює якісний продукт. Інженери цієї компанії здатні впоратись із завданням будь-якого рівня складності. Майстри знаються на програмному забезпеченні та його технічному обслуговуванні. Звертаючись по допомогу в цю організацію, замовник може бути впевненим в задовільному результаті, тут читайте подробиці ....
 

Система керування


АСБ представляє собою пульт керування, дія якого спрямована на контроль та регулювання запису та прямого ефіру будь-якої телевізійної програми. Саме за допомогою такої системи створюються випуски новин та з’єднуються кореспонденти під час прямих включень. Саме тут розташовані найважливіші елементи, за допомогою яких збирається, обробляється та транслюється зображення. Для проведення кожної операції під час транслювання необхідні спеціальні засоби та програмне забезпечення. Так, задача певних пристроїв полягає в отриманні та розподілі сигналів. Діяльність інших спрямована на зведенні відеоматеріалу з різних камер, перетворення необхідного формату, титрування та додавання комп’ютерної графіки.

Останнім часом дуже популярні випуски новин з віртуальних студій. Попитом користується і хромакей, а також програмне забезпечення цифрових ефектів. За допомогою апаратно-програмного блоку можна легко замінювати студійні або натурні зйомки на віртуальні.  Такий процес потребує менше зусиль та часу.
 

Функції апаратно-студійного блоку:

  • Розробка телевізійного сигналу;
  • Обробка відеоматеріалу;
  • Зв'язок, ранжирування та розподіл сигналу;
  • Набір джерел для спецефектів, трансформування одного кадру в інший;
  • Створення передачі, керування режисером при підготовці кінцевої картинки;
  • Моніторинг ефіру або запису. Контроль їх джерел;
  • Забезпечення внутрішнього зв’язку під час ефіру;
  • Забезпечення зовнішнього зв’язку з іншими пристроями телебачення.

Придбати якісну апаратуру, яка забезпечить злагодженість всіх процесів, можна на сайті компанії ТВ-Проект. Консультант магазину допоможе знайти необхідну модель.

22 Жовтня 2019 252
Комментариев: 0
avatar

Читайте також: