27 листопада, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Події
  • Смертельна ДТП у Звягельському районі: поліція встановлює особу загиблої жінки

Смертельна ДТП у Звягельському районі: поліція встановлює особу загиблої жінки

  • Фото: поліції
  • 27 листопада, 2025 11:17

Слідчі поліції встановлюють особу пішохідки, загиблої унаслідок ДТП у Звягельському районі.

Про це 27 листопада інформує Відділ комунікації поліції Житомирської області.

"Подія сталася 26 листопада близько 18:05 на 228 км автошляху Київ - Чоп, поблизу села Олександрівки. На місці події працювала слідчо-оперативна група Звягельського районного відділу поліції.

За попередньою інформацією, 56-річний киянин, перебуваючи за кермом автомобіля Infiniti, під час руху в напрямку столиці здійснив наїзд на жінку, яка перетинала автошлях на неосвітленій ділянці дороги", - йдеться в повідомленні.

На жаль, унаслідок отриманих у ДТП травм пішохідка загинула на місці.

Нині слідчі з’ясовують усі обставини події у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.

Також поліцейські встановлюють особу загиблої жінки.                     

Її прикмети: вік близько 35-40 років. Була одягнена в темно-синій спортивний костюм із блакитними вставками, червону кофту з капюшоном та чорну куртку.

Водночас поліцейські просять відгукнутися свідків ДТП і звертаються до громадян із проханням надати важливу інформацію. Якщо ви стали очевидцем події, або ж маєте інформацію про загиблу просимо звернутися до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Житомирській області (м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37) або зателефонувати за номерами (0412) 40-74-31 чи 102.

Нагадаємо, що У ДТП в Житомирському районі загинув інженер із Львівщини: поліція шукає свідків.

Поділитись

Новини по темі: