Триває досудове розслідування дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинули водій та пасажир Renault Daster, ще один чоловік - травмований. Правоохоронці ретельно збирають усю інформацію про подію, тож просять відгукнутися тих, хто володіє відомостями, що можуть становити інтерес для слідства.
Про це 17 жовтня повідомляє Відділ комунікації поліції Житомирської області.
"Нагадаємо, ДТП сталася 15 жовтня близько 2:40 на 162 кілометрі автошляху Київ – Чоп, поблизу села Нової Василівки Житомирського району.
За попередньою інформацією водій автомобіля Renault Daster, рухаючись у напрямку м. Звягеля, виїхав на узбіччя, де сталося зіткнення з нерухомою вантажівкою MAN", - йдеться в повідомленні.
У результаті ДТП 47-річний водій легковика та його 56-річний пасажир загинули на місці події. Ще один 41-річний пасажир цього авто отримав численні травми та був ушпиталений.
Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України.
Шановні громадяни! Якщо ви були свідками або очевидцями вказаної дорожньо-транспортної пригоди, проїздили повз та маєте записи з відеореєстратора, просимо звернутися до відділу розслідування злочинів у сфері транспорту СУ ГУНП в Житомирській області за адресою: м. Житомир, вул. Старий бульвар, 5/37 або зателефонувати за номером (0412) 407-431 чи на спецлінію 102.