Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вт, 28-09-2021    22:14:41
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Август » 4 » 16:52:11 оновлено: 16:52:58

З 10 вересня громадський транспорт у Житомирі курсуватиме по-новому: виконком прийняв рішення

04-08-2021, 16:52:58 2335 Коментарі 1 Читать на русском

З 10 вересня громадський транспорт у Житомирі курсуватиме по-новому: виконком прийняв рішення
У Житомирі 4 серпня виконавчий комітет затвердив зміни до автобусної та тролейбусної мережі. Нова мережа громадського транспорту почне діяти з 10 вересня.

Як пояснюють в міській раді, діюча мережа затверджена ще у 2015 році й на сьогодні вже не є актуальною через припинення роботи окремих маршрутів та зміну схем руху автобусів.  

Під час засідання виконкому начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Констянтин Підпокровний заявив, що автобусна мережа на сьогодні не є збалансованою: одні маршрути - рентабельні, деякі - збиткові. 

Ці зміни мають стимулювати до впорядкування і приміських маршрутів, що працюють на міській автобусній мережі та створюють конкуренцію ТТУ та міським автобусам. Для розв'язання останнього питання буде відновлено діалог з ОДА.
 

Основні зміни до автобусної мережі

 
  • Скасовуються 5 маршрутів автобусної мережі, які упродовж кількох років не працювали (маршрут №40, 47, 2, 53, 53А). 
  • Без змін залишать 6 маршрутів (№1, 7, 8, 26, 33, 58), більшість з яких забезпечують автобусами мікрорайони без тролейбусного сполучення.
  • З’явиться новий автобусний маршрут Крошня - Богунія - Корбутівка. Автобусний маршрут №3 напряму сполучатиме Крошню та Богунію через проспект Незалежності.
  • Маршрут №44 рухатиметься по-новому: Чуднівська - Велика Бердичівська - Вітрука - Сльоти  - вул. Бориса Тена.   
  • Вулиця Бориса Тена сполучатиметься з Богунією маршрутом №11, який також забезпечить сполученням вулицю Шептицького.
  • Маршрут №5 продовжено буде до вулиці Соснової та пролягатиме по вулиці Мазепи до Малинського ринку.

Перевізники автобусних маршрутів будуть визначені на конкурсній основі. Це стимулюватиме їх до оновлення рухомого складу, запевняють в міськраді.
 

«До того ж підвищуються вимоги до класу та пасажиромісткості автобусів. Згідно із транспортним законодавством, якщо перевізники не відповідають умовам конкурсу, договір укладається на рік. Якщо відповідають - від 3 до 5 років», - додає Констянтин Підпокровний.Зміни до тролейбусної мережі

 
  • Випуск тролейбусів буде збільшено на 10 одиниць. Щоденно на лінії ТТУ випускатиме 94 тролейбуси. Вдвічі збільшать випуск тролейбусів у напрямках Крошні та Корбутівки, скоротиться інтервал руху.
  • Корбутівку забезпечуватимуть тролейбусні маршрути №15 та 15А, які з’єднають Корбутівку з Київською, Вітрука, Великою Бердичівською та Фещенка-Чопівського.
  • Тролейбус №1 курсуватиме від залізничного  вокзалу по Київській, Театральній та Великій Бердичівській до площі Польової.

Тегі: Житомир, громадський транспорт, схема руху, маршрути
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 1
lash-kul
1 fb Людмила Лашкул (lash-kul)   • 21:03:46, 04-08-2021 [Материал]

Уважаемые схемосозидатели! Вы хоть смотрели на то, что по вашим планам начертили? Где конечные остановки у автобуса №3? Крошню ещё я нашла, а на Богунии его не отмечено. И как он будет проегать на общей схеме не видно. Разве нельзя было ОТДЕЛЬНО на схеме горда вчертить все новые маршруты(без старых)? cry
avatar

Інші новини Житомир: