Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Пн, 02-08-2021    06:53:06
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Июнь » 29 » 13:58:09

Управління капітального будівництва скасувало тендер на ремонт Театральної: наполягла СБУ

29-06-2021, 13:58:09 609 Коментарі 0 Читать на русском

Управління капітального будівництва скасувало тендер на ремонт Театральної: наполягла СБУ
Управління капітального будівництва Житомирської міської ради після листа з Служби безпеки України вирішило скасувати тендер на капітальний ремонт тротуарів по вулиці Театральній з облаштуванням скверу.

Про це повідомляє видання Житомир інфо з посилання на на ресурс ProZorro.

Очікувана вартість робіт становила 5 млн грн. Участь у тендері взяло три фірми: ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит», ТОВ «Полісся Міськбуд» та ТОВ «АМУ-ГРУП». Дешевшу на 250 тис. грн пропозицію ДП «Фаворит ОПТ» ЗАТ «Фаворит» відхилили. У ТОВ «Полісся Міськбуд» тендерний комітет також знайшов невідповідності, однак дозволив їх усунути. Вже 11 червня УКБ опубліковало намір укласти угоду з ТОВ «Полісся Міськбуд».

17 червня до управління капітального будівництва Житомирської міської ради надійшов лист від управління Служби безпеки України в Житомирській області, в якому наведена інформація про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Полісся Міськбуд» тендерній документації та прохання вчинити дії, спрямовані на недопущення нанесення збитків державі, можливого зриву строків виконання робіт та неефективного використання бюджетних коштів.

Після отриманого листа УКБ перевірило наведену інформацію та виявило, що тендерна пропозиція ТОВ «Полісся Міськбуд» дійсно має декілька невідповідностей та підлягає відхиленню.«Враховуючи те, що Законом України «Про публічні закупівлі» не передбачено можливості замовника за власною ініціативою скасувати прийняте ним рішення у закупівлі, УКБ не може відхилити тендерну пропозицію ТОВ «Полісся Міськбуд» після визнання його переможцем та повернути її на кваліфікацію», - йдеться у протоколі уповноваженої особи за організацію та проведення процедур закупівель, спрощених закупівель управління капітального будівництва Житомирської міської ради.

У зв'язку з цим, УКБ вирішило відмінити тендер через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.


Передісторія


Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Хмельницькому, у 2020 році здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні від 14 лютого 2020 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191, ч. 5, ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України: привласнення, розтрата майна або заволодіння ним, шляхом зловживання службовим становищем. У справі зазначається, що Управління капітального будівництва Житомирської міської ради залучало підконтрольні йому фірми: ТОВ «УК “Комфорт-Буд”» та ТОВ «Полісся Міськбуд», директорами яких є товариші начальника управління. 

В кінці березня головний архітектор міста презентувала проєкт оновленого скверу на перехресті вулиць Велика Бердичівська та Театральна.

Тендер на капітальний ремонт вулиці Театральної оголосили 5 травня.

Тегі: СБУ, Житомир, тендер, капремонт
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: