Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Ср, 28-07-2021    00:52:17
Житомир » Новини » Житомир » 2021 » Март » 18 » 13:59:32 оновлено: 14:10:32

Після канікул у Житомирі не відкриватимуть школи: всі перейдуть на дистанційне навчання

18-03-2021, 14:10:32 5836 Коментарі 0 Читать на русском

Після канікул у Житомирі не відкриватимуть школи: всі перейдуть на дистанційне навчання
До 21 березня у житомирських школах тривають весняні канікули. З 22 березня учні повертаються до навчання, але в дистанційному режимі. Таке рішення було прийнято за результатами позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулося сьогодні, 18 березня.

Про це «Журналу Житомира» розповіли в департаменті освіти міської ради.
 

«З урахуванням ускладнення епідеміологічної ситуації, необхідністю реагування на збільшення показників із захворюванням на коронавірусну інфекцію COVID-19, з метою реалізації заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної  інфекції  та збереження здоров’я здобувачів освіти, департаменту освіти та керівникам закладів освіти Житомирської міської ОТГ було доручено заборонити відвідування закладів освіти всіх типів та форм власності учням 1-11 класів, крім закладів дошкільної освіти. Відповідний наказ департаменту буде надісланий кожному керівнику закладу для подальшої належної організації освітнього процесу в дистанційній формі», - зазначив директор департаменту освіти Валентин Арендарчук.


Питання про зміну форми навчання переглядатиметься міською комісією з питань ТБ і НС при досягненні позитивної динаміки щодо захворювання на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, Житомирська область через високий рівень захворюваності на коронавірус поки залишається в «червоній» зоні карантину.

Тегі: школи, канікули, дистанційне навчання, карантин, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: