Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вторник, 04 Августа 2020    11:17:39
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Июль » 31 » 14:58:13 оновлено: 15:23:51

Тетерів в Житомирі вкрився коричневою субстанцією. Водоканал пояснив, що плаває у воді. ФОТО

31 Июля 2020, 15:23:51 1563 Коментарі 0 Читать на русском

Тетерів в Житомирі вкрився коричневою субстанцією. Водоканал пояснив, що плаває у воді. ФОТО
28 липня в мережі інтернет з'явилися фото річки Тетерів, яка була вкрита невідомими нечистотами. Світлини були зроблені в декількох сотнях метрів від зливної труби водоканалу.

Користувачі соцмереж були обурені станом річки і припускали, що у воді плавають фекалії. 31 липня на інцидент відреагували в КП "Житомирводоканал". 

Директор підприємства пояснив, що насправді плаває у воді і чому не варто цього боятися.
 

"Наразі наша станція очистки води, як і подібні станції майже всіх водоканалів України, працює за такою технологією, що на очисних спорудах ми очищуємо воду, яку беремо з річки, а осад, який включає в себе частинки водоростей, залишки піску тощо, залишається на дні відстійників. Але відстійники потрібно промивати, в результаті чого все те, що ми взяли з річки і осадили за допомогою коагулянта, повертається назад в річку, що і зафіксовано на фото. Ці скиди відповідають всім нормам ДержСанПіну і є абсолютно не шкідливими", – розповів Андрій Нікітін.

 

За його словами, підприємство має всі дозвільні документи на подібні скиди і діє в рамках чинного законодавства. Станом на 30 липня поверхня річки Тетерів без синьо-зелених водоростей.

У водоканалі додали, що наразі на підприємстві будують нові очисні споруди води, які не передбачають повернення зворотньої води у водойми.
Тэги: Тетерів, фекалії, водоканал, річка, водорості
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: