Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 09 Июля 2020    08:11:43
Житомир » Новини » Житомир » 2020 » Апрель » 7 » 13:43:21 оновлено: 14:06:44

З 8 квітня в громадському транспорті Житомирі можна буде їздити тільки зі спецперепусткою

07 Апреля 2020, 14:06:44 6639 Коментарі 0 Читать на русском

З 8 квітня в громадському транспорті Житомирі можна буде їздити тільки зі спецперепусткою
З середи, 8 квітня, скористатися міським громадським транспортом у Житомирі можна буде лише за наявності спеціальної перепустки та засобів індивідуального захисту.

"Для оформлення посвідчень необхідно здійснити реєстрацію на офіційному сайті Житомирської міської ради за посиланням", – інформує Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.
 

Завантажити посвідчення можна тут

Оформлення посвідчення за посиланням


У мерії наголошують, що відповідальність за достовірність посвідчень покладається на керівників підприємств, установ, організацій, що видали посвідчення.

"Згідно рішення виконавчого комітету  від 20.03.2020 №377 "Про тимчасове обмеження пільгового проїзду у міському громадському транспорті" військовослужбовці та працівники правоохоронних органів при виконання службових обов’язків користуються громадським транспортом безоплатно при пред’явленні службових посвідчень", – нагадують у міській раді.

Як повідомляв "Журнал Житомира", рішення про введення спеціальних перепусток було прийнято 6 квітня виконавчим комітетом міськради. Каталізатором послужило рішення Кабміну про повне припинення міжміських і міських перевезень в громадському транспорті.


Тэги: громадський транспорт, проїзд, Житомир, Пропуск
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: