Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Четверг, 09 Июля 2020    23:51:16
Житомир » Новини » Наука/Освіта » 2020 » Апрель » 6 » 15:01:30 оновлено: 15:26:01

В Україні розпочала роботу «Школа онлайн»: розклад уроків і де дивитися

06 Апреля 2020, 15:26:01 423 Коментарі 0 Читать на русском

В Україні розпочала роботу «Школа онлайн»: розклад уроків і де дивитися
Вже сьогодні, 6 квітня 2020 року, на YouTube-каналі МОН, а також ще на 14 телеканалах та медіаресурсах розпочалися трансляції уроків для учнів 5-11 класів на карантині.

На YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. 

Публікуватимуться вони за розкладом – один за одним, щоб можна було краще структурувати заняття. Під кожним відео учень також може знайти рекомендоване домашнє завдання на закріплення теми.

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, щонайменше до кінця карантину. Кожного дня вони починатимуться о 10:00. Транслюватимуться уроки з: української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Для учнів, що мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Медіаресурс MEGOGO розмістив у себе абсолютно всі уроки.

За класами закріплено такі телеканали:
 
  • 5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна
  • 6 клас – ZOOM та News One
  • 7 клас – 5 канал та ZIK
  • 8 клас – Індиго та УНІАН
  • 9 клас – Рада та UA:Культура
  • 10 клас – UA:Перший
  • 11 клас – М1
 

Розклад онлайн-уроків

Зйомки уроків відбуваються у Новопечерській школі м. Києва. У відеозаняттях беруть участь українські зірки: ведучі, музиканти, актори, спортсмени тощо. Вони відповідають на запитання, вирішують задачі та проводять досліди разом з учителями.

Проєкт став можливим завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, громадської спілки «Освіторія», а також 40 небайдужих педагогів, що зголосилися стати вчителями для усієї країни.

Організатори закликають батьків завантажити розклад уроків та заохочувати дітей навчатись.

Тэги: онлайн, Школа, освіта, уроки
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: