Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: П'ятниця, 03 Квітня 2020    13:53:43
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2020 » Березень » 15 » 23:29:57 оновлено: 23:45:57

У Житомирі закриють всі кафе, ресторани, ТРЦ і магазини, крім продуктових і аптек?

15 Березня 2020, 23:45:57 32008 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирі закриють всі кафе, ресторани, ТРЦ і магазини, крім продуктових і аптек?
Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець заявляє, що для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 потрібно закрити ТРЦ, залишивши працювати тільки аптеки і продуктові магазини, обмежити пересування всередині країни і заборонити збори людей в групах понад 10 осіб.

Про це він заявив у своєму терміновому зверненні до громадян. Він розповів про необхідність посилення інших обмежувальних заходів, передає прес-служба.

Головне зі звернення до громадян:

  • необхідно закривати заклади громадського харчування і ТРЦ,
  • працювати повинні тільки аптеки і продуктові магазини,
  • обмежити пересування всередині країни,
  • ввести дистанційний режим роботи співробітників,
  • переглянути режим роботи громадського транспорту,
  • обмежити дозволені збори людей в групах до 10 осіб.


За його словами, у такій ситуації влада повинна діяти набагато рішучіше і на випередження. Глава МОЗ наголосив: досвід іноземних країн показує, що закриття закладів громадського харчування – це дієвий захід у боротьбі з COVID-19.

"Необхідно закривати заклади громадського харчування і ТРЦ, працювати повинні тільки аптеки та продуктові магазини, необхідно обмежити пересування всередині країни, ввести дистанційний режим роботи працівників, переглянути режим роботи громадського транспорту та обмежити дозволені зборів людей у групах до 10 осіб. Лікарні повинні бути негайно перепрофільовані в інфекційні, з урахуванням ситуації. Опрацьовувати необхідно тільки ургентних випадках. Усі планові заходи скасувати і направити всі ресурси на підготовку до боротьби з інфекцією", – заявив глава МОЗ.


Він зазначив, що не поширює паніку і не нагнітає ситуацію, а "просто не замовчує правду".

"При Чорнобильській трагедії радянська влада нам казала, що все в порядку. Я не буду мовчати, тому що життя і здоров'я українців для мене – пріоритет. З усією відповідальністю повідомляю: сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи. Для інфекції не має значення матеріальне становище або соціальний статус", – сказав він.


Як повідомлялось, незважаючи на карантин через поширення коронавірусу COVID-2019, у Житомирі кафе, та ресторани продовжують працювати і після 22:00.

Коментарів: 0
avatar

Інші новини:Новини Житомира: