Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 18 Лютого 2020    12:44:01
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2020 » Лютий » 4 » 12:32:56 оновлено: 12:45:56

Спалах грипу: житомирські лікарні переповнені пацієнтами. ВІДЕО

04 Лютого 2020, 12:45:56 7858 Коментарі 0 Читать на русском языке
Спалах грипу: житомирські лікарні переповнені пацієнтами. ВІДЕО
У Житомирі станом на 3 лютого кількість хворих на грип у дорослій та дитячій лікарнях не зменшується. Наразі в інфекційному відділенні лікарні №1 на 40 ліжках перебуває 45 хворих, з них 40 інфіковані грипом і 5 ГРВІ.

За словами завідуючої відділенням Оксани Волкової, приймають хворих цілодобово. Людям з іншим хворобами змушені відмовляти й рекомендують лікуватися амбулаторно, а всіх хворих грипом, з ознаками вірусної пневмонії відразу госпіталізують.

В інфекційному відділенні міської дитячої лікарні ім. Башек ситуація, у порівнянні з минулим тижнем, також не змінилася.

«У нас у відділені така ж ситуація, близько 60-64 дітей. У нас є місця, адже ми частину виписуємо. У відділенні є черговий лікар, цілодобово, тому ми навіть ввечері виписуємо, якщо дитині стало краще», - розповідає завідуюча інфекційним відділенням КП «Дитяча лікарні ім. В. Башек» Валентина Гудименко.


У лікарнях грип можуть діагностувати клінічно, це безкоштовно. Якщо людина хоче підтвердження, чи дізнатися різновид грипу, вона може пройти обстеження в обласному лабораторному центрі.

Вартість дослідження на грип:

  • типу А - 306 грн,
  • дослідження на ГРВІ, грип типів А та B - 468 грн.


Підтвердити грип також можна самостійно за допомогою експрес-тесту, який продається в аптеках.

«Його не заборонено робити, але я вважаю, що все потрібно робити з розумом. Якщо лікар підозрює у вас грип, то можна його робити, але не бігти й не скуповувати в аптеках», - каже завідуюча інфекційним відділенням КП «Дитяча лікарні ім. В. Башек» Валентина Гудименко.


Журналісти Житомир.info обійшли більш ніж 10 різних аптек у центрі міста, щоб придбати такий тест на грип. Проте жодного не було в наявності, а лише в одній з аптек його запропонували замовити. Вартість тесту трохи більше ніж 300 гривень.

Наостанок лікарі зауважують: будь-який тест на грип має бути сертифікований. На це, перш за все, потрібно звертати увагу при покупці, особливо, в інтернеті.

Як повідомляв «ЖЖ», у Житомирі з підозрою на коронавірус госпіталізовали дитину, яка повернулась з відпочинку з Китаю.

 

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: