Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 18 Лютого 2020    11:01:17
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2020 » Лютий » 3 » 15:38:20 оновлено: 15:43:20

У Житомирі з підозрою на коронавірус госпіталізовали дитину, яка повернулась з Китаю

03 Лютого 2020, 15:43:20 24903 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирі з підозрою на коронавірус госпіталізовали дитину, яка повернулась з Китаю
Ще на минулому тижні фахівці обласного лабораторного центру міста Житомира провели розслідування випадку підозри на «коронавірусну інфекцію» у дитини, яка повернулась з відпочинку у Китаї. Але «Журналу Житомира» це стало відомо тільки сьогодні.

Весь цей час, дитина знаходилась на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні дитячої лікарні м.Житомира, але лікарі тримали цей випадок в таємниці, для запобігання чуток.

Станом на 29.01.2020р. для вірусологічного підтвердження діагнозу «коронавірусна інфекція» набір діагностикумів в державі, зокрема в області відсутні. Тому виключення або підтвердження діагнозу «коронавірусна інфекція» здійснювалось відповідно до затвердженого алгоритму шляхом проведення вірусологічних досліджень матеріалу від хворої дитини на інші вірусні інфекції. 

Всього вірусологічною лабораторією обласного лабораторного центру з цією метою було проведено безкоштовно для дитини 15 досліджень та потрачено близько 6 тисяч гривень. За результатами цих досліджень виділено «аденовірус». У вогнищі своєчасно та в повному обсязі проведено протиепідемічні заходи.

Враховуючи дані вірусологічних досліджень, клінічні дані, дані нагляду за контактними діагноз «коронавірусна інфекція» не підтверджено.


 

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: