Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Вівторок, 28 Січня 2020    06:44:51
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2020 » Січень » 10 » 10:38:43 оновлено: 11:07:43

У Житомирі підняли вартість проїзду: валідатори з'явилися і працюють не у всіх маршрутках. ФОТО

10 Січня 2020, 11:07:43 1920 Коментарі 0 Читать на русском языке
У Житомирі підняли вартість проїзду: валідатори з'явилися і працюють не у всіх маршрутках. ФОТО
З 10 січня у Житомирі офіційно підвищили вартість проїзду в громадському транспорті. Як повідомлялося, вартість проїзду в маршрутках та автобусах тепер становить 7 гривень, а у електротранспорті - 5 гривень.

Житомиряни мають можливість зекономити, використовуючи безготівкові способи розрахунку: банківські картки, проїзні та Картку житомирянина. 

Для цього в усіх маршрутках мали до 10 січня встановити валідатори – обладнання автоматизованої системи оплати проїзду. Проте, перевізники як завжди виявилися неготові та не виконали основну умову підвищення вартості проїзду.

Сьогодні зранку мешканці міста активно пишуть в соцмережах про відсутність в маршрутках валідаторів, або ж про їх несправність. У деяких маршрутках все ж таки з'явилися валідатори і вони навіть працюють, але ж самі водії не розуміють, як ними користуватися.

У соцмережі також є повідомлення про успішну оплату проїзду банківськими картами в маршрутках №8, 25 110 і 126.

Варто нагадати, що згідно рішення виконавчого комітету, у разі відсутності (несправності) в транспортному засобі обладнання автоматизованої системи оплати проїзду (валідатора) вартість проїзду становить 3 гривні.

Також зазначимо, що проблеми з валідаторами спостерігаються не лише в приватних маршрутках. Пасажири тролейбусів та трамваїв теж жаліються на непрацюючі термінали оплати, до того ж, вони не приймають Картки житомирян.
 
Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: