Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Понеділок, 20 Січня 2020    00:16:24
Журнал » Новини Житомира » Влада » 2019 » Листопад » 12 » 09:33:46 оновлено: 09:44:46

Сухомлин не впевнений, чи варто балотуватися в мери на другий термін

12 Листопада 2019, 09:44:46 766 Коментарі 0 Читать на русском языке
Сухомлин не впевнений, чи варто балотуватися в мери на другий термін
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин вже не впевнений, що варто знову йти на вибори мера, щоб залишитися на другий термін.

Про це він сказав 11 листопада в програмі «Тема дня» на Житомир інфо.
 

«Якщо два місяці тому я казав, що піду на другий термін і це буде останній термін, бо два терміни достатньо для того, щоб зробити якісь проєкти, залишити місто іншим, щоб воно розвивалося. То зараз я вже не можу відповісти на це питання, бо я бачу на прикладі проєкту бюджету на наступний рік, що згортається такий проєкт, як децентралізація. Ті переваги, які мали міста, — в наступному році їх майже не буде. В таких містах, як Житомир, Черкаси, Тернопіль, бюджету розвитку майже не буде», - сказав Сергій Сухомлин.


Мер Житомира додав, що сидіти в кріслі у своєму кабінеті й підписувати платіжки на заробітну плату і на оплату енергоносіїв йому просто не цікаво.

Нагадаємо, раніше Сергій Сухомлин заявив, що в наступному році Житомир чекають серйозні фінансові проблеми. Також мер Житомира повідомив, що в 2020 році в бюджеті міста і ОТГ може не вистачити 230 мільйонів на зарплати медикам і педагогам.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: