Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Неділя, 19 Січня 2020    23:06:40
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2019 » Жовтень » 18 » 16:48:10 оновлено: 17:02:10

Відмінили тендер на створення у Житомирі ще одного «Прозорого офісу»

18 Жовтня 2019, 17:02:10 370 Коментарі 0 Читать на русском языке
Відмінили тендер на створення у Житомирі ще одного «Прозорого офісу»
У Житомирі відкладається реконструкція адмінбудівлі Богунської райради під «Прозорий офіс». Управління капітального будівництва відмінило другий тендер.

Про це йдеться у повідомленні про відміну торгів, опублікованому на ресурсі ProZorro, передає Житомир інфо.

В обґрунтуванні причин відміни торгів вказано, що один з учасників закупівлі – ДП «Фаворит ОПТ» АТЗТ «Фаворит», тендерна пропозиція якого була відхилена 10 серпня, подав скаргу до постійнодіючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

ДП «Фаворит ОПТ» АТЗТ «Фаворит не погодилось з рішенням замовника про визначення іншого учасника торгів – ТОВ «Зодчество ЛТД» переможцем, і вказало на кілька порушень порядку проведення процедури закупівлі управлінням капітального будівництва.

Адмінколегія Антимонопольного комітету України розглянула дану скаргу і 10 жовтня постановила зобов’язати управління капітального будівництва відмінити процедуру закупівлі.

Нагадаємо, перший в Житомирі центр надання адміністративних послуг «Прозорий офіс» готується до відкриття на Польовій в приміщенні Корольовської райради.

Коментарів: 0
avatar

Новини Житомира: