Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Субота, 21 Вересня 2019    12:14:37
Журнал » Новини Житомира » Суспільство » 2019 » Червень » 24 » 13:24:56

«Помста за Донбас»: ректор Житомирської політехніки розповів деталі про замінування вузу

24 Червня 2019, 13:24:56 393 Коментарі 1 Читать на русском языке
«Помста за Донбас»: ректор Житомирської політехніки розповів деталі про замінування вузу
У Житомирі невідомі надіслали електронного листа на пошту двох житомирських вишів та повідомили про те, що у приміщенні навчальних корпусів закладено вибухівку. За словами ректора «Житомирської політехніки», такі дії можна назвати спланованою акцією зважаючи на події, які відбуваються в державі.

Як повідомляє Житомир лайф, електронні листи надіслали з країн Прибалтики, а в тексті йшлося про «помсту за Донбас».
 

«Ми отримали лист про замінування навчального корпусу на електронну пошту. Відправник по IP-адресі з однієї з країн Прибалтики, чи Литва чи Латвія. Це все що ми наразі знаємо. В нас є протокол відповідно до якого ми діємо. У разі такої ситуації ми робимо оповіщення через систему і маємо всіх евакуювати у найкоротший термін. Наразі периметр перекритий правоохоронцями. Я так розумію повідомлень про замінування декілька, а вибухотехнічна лабораторія одна. Тому наразі чекаємо їх приїзду. Якщо проаналізувати ситуацію в країні з цими повідомленнями, то є міста, у яких схожих повідомлень надходить по 30-40 в день на різні адреси, торговельні центри, університети і так далі. Тому я думаю, що це якась спланована акція, адже ми вже вдруге за останній місяць ми отримуємо таке повідомлення. При чому текст листа дуже подібний: помста за Донбас і так далі», — розповів ректор державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокімов.


Схожу позицію щодо замінування озвучили й в Житомирському національному агроекологічному університеті.

Як повідомляв «Журнал Житомира», вранці 24 червня надійшло повідомлення про замінування декількох вузів в Житомирі. Поліція провела евакуацію людей з приміщень. В даний час фахівці вибухотехнічної служби проводять ретельний огляд приміщень і навколишніх територій.
Коментарів: 1
Hoakina
1 (Hoakina)   • 16:12:24, 24 Червня 2019
0

хтось хвости не хоче здавати
avatar

Новини Житомира: