Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 30 Сентября 2020    19:41:25
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Апрель » 4 » 15:06:19

У Житомирі почали видавати перші «Карти житомирянина»

04 Апреля 2019, 15:06:19 1057 Коментарі 0 Читать на русском

У Житомирі почали видавати перші «Карти житомирянина»
У Житомирі вже почали видавати «Картки житомирянина». Перші громадяни, навіть, вже отримали монетизовану субсидію на ці картки Про це повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет.

Очільник комунального підприємства закликає громадян не створювати ажіотаж. Кожного заявника «Ощадбанк» проінформує про дату і час отримання пластикової картки.
 

«Для уникнення ажіотажу та черг співробітниками банку буде надіслано смс-повідомлення для житомирян, які вже подавали заяву для отримання картки. У повідомленні буде зазначено: до якого відділення банку громадянину необхідно звернутися, щоб отримати "Картку житомирянина"», - додає директор КП «Житомиртранспорт».


Громадянам, які ще не подавали заяву на отримання картки, слід зачекати. Про адреси пунктів прийому документів на отримання «Картки житомирянина» буде повідомлено згодом.

Нагадаємо, що для отримання картки заяви подали 32 тисячі мешканців Житомира. «Картка житомирянина» - це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка, яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.


Тэги: Житомир, карта житомирянина
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: