Журнал Житомир інфо
УКР | РУС        Сьогодні: Среда, 12 Августа 2020    05:53:24
Житомир » Новини » Житомир » 2019 » Апрель » 2 » 17:03:35 оновлено: 10:56:49

Сухомлин показав, як може виглядати новий корпус житомирської гімназії №23. ФОТО

02 Апреля 2019, 10:56:49 1585 Коментарі 0 Читать на русском

Сухомлин показав, як може виглядати новий корпус житомирської гімназії №23. ФОТО
Міський голова Житомира Сергій Сухомлин поділився ескізами майбутнього навчального корпусу житомирської гімназії №23.

На світлинах видно, що окрім будівництва сучасного корпусу, також планується реконструкція основної будівлі гімназії та навколишньої території.
 

"Це передпроектні ескізи з реконструкції нового корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23, у якому навчатимуться більше 700 дітей. Проектанти обіцяють закінчити розробку ПКД до кінця травня. Після цього почнемо будівельні роботи. Якщо все буде добре, то за два роки ми плануємо завершити будівництво. Вже маємо досвід, тому переконаний, він буде не гіршим, ніж новий корпус гімназії №3, який відкрили у вересні 2018 року. А може і кращим!", - написав Сергій Сухомлин на своїй сторінці в соцмережі.


Нагадаємо, що в кабінеті 1-Б класу старого корпусу Житомирської гуманітарної гімназії №23 частково обвалилась стеля. Дві сотні першачків було переведено з аварійного приміщення до інших корпусів школи. 6 лютого після обговорень з батьками та педагогами було домовлено, що 755 учнів 8-11 класів школи навчаються в приміщенні Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Для вирішення проблеми у міській раді було скликано робочу групу до якої увійшли депутати, працівники виконавчих органів міської ради. Після вивчення питання, робочою групою було прийнято рішення не реконструювати старе приміщення, якому вже майже 100 років, а збудувати повністю новий шкільний корпус.


Тэги: Корпус, будівництво, гімназія, Житомир
НОВИНИ ТА ОБ'ЯВИ
Коменатрів: 0
avatar

Інші новини Житомир: