Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Четвер, 17 Січня 2019    17:11:18
  Журнал » Новини Житомира » Культура » 2008 » Вересень » 22 » 12:56:47

  Сьогодні в Житомирі привітають партизан і підпільників

  22 Вересня 2008, 12:56:47 1920 Коментарі 0 Читать на русском языке
  Сьогодні в Житомирі привітають партизан і підпільників

  До дня партизанської слави і 67-ої річниці початку підпільно-партизанського руху в Україні і Житомирі відбудеться вшановування тих, що були партизанами підпільниками.

  Як повідомили «Журнал Житомира», в місті пройде церемонія покладання квітів до меморіальних дощок Кременицкому В.О., Кириленку З.І., Шелушкову Г.І., Бородию О.Д. і до пам'ятного знаку
  «Пртизанам-підпільникам Житомирщини».
   
  Торжества з нагоди Дня партизанської Слави почнуться о 9:20 ранку, а на 10:00 запланований мітинг в якому візьмуть участь мер Житомира В.Т. Шелудченко, заступники О.І.Старинец, В.С. Балюрко та інші посадовці міста.
   
  Як повідомляв «Журнал Житомира» минулого року, 21 вересня в Житомирі, на вулиці Київській був відкритий оновлений пам'ятник партизанам і підпільникам Житомирщини. Автор і архітектор  – Петро Бірюк.
   
  ДОВІДКА ЖЖ: Друга світова війна ввела  поняття «Партизанський край». Окупаційному режиму були непідвладні великі території — 11 районів Сумщини і Чернігівщини, чимала частина Полісся. Лише у Житомирській і Рівненськой областях в контрольованих партизанами зонах проживав близько напівмільйона чоловік. У партизанських зонах і краях діяла радянська влада.
     Коментарів: 0
  avatar

  Інші новини:


  Новини Житомира: