Журнал Житомира
Сегодня: Ср, 24 Октября 2018    00:48:08
Головна » Новини Житомира » 2008 » Серпень » 13

У Житомирі на площі Корольова відбувся вуличний спектакль «Сон громадськості». ФОТО

13 Августа 2008 3070 0.0 zhzh.com.ua
12 серпня відбулася театралізована акція Житомирського осередку Демократичного Альянсу в рамках загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «Театр політичної драми».

Як повідомили «Журналу Житомира» організатори акції, вистава мала назву «Сон громадськості» і була проведена перед Житомирською облдержадміністрацією на площі Корольова.

Молодь пародіювала поведінку та вчинки політиків України. Головними героями були Янакевич, Тимоченко, Юченко. Зрозуміло чиї це прототипи. Актори-політики грали в карти на гроші, ділили на шматочки карту України, відривали «печінку», … Виглядало ніби гра, але в кожному жарті є своя правда. Вистава починалася із показу буденного дня на роботі у ВРУ політиків, і продовжилася у сні просої людини та поневіряннях її «душі». Текстівкою акції були слова Шевченка, які студенти вдало вписали у сценарій, що підкреслило незмінність України за сторіччя. Акторами та сценаристами, режисерами та звукооператорами акції-вистави була активна та небайдужа до проблем сьогодення молодь.

Вулична вистава присвячувалася потребі пробудження громадської свідомості простого народу, розумінню важливості захисту своїх прав та свобод, права на гідне життя у своїй країні. В центрі уваги всієї кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави. Молодь закликала людей «прокинутися» від довгого хворобливого сну і зазирнути прямо у вічі політикам, які неспроможні виконати ані свої обіцянки, ані виправдати довіру народу.

Акція проходила у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» - загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «Театр політичної драми».

Завтра делегація з активістів Житомирського обласного осередку «ДемАльянс» відправиться до Києва. У столиці молодь із десяти регіонів України проведе також театралізовану акцію «Підмочена репутація» біля стін Кабінету Міністрів України.

До грудня-2008 Демократичний Альянс у Житомирі проведе ще близько чотирьох акцій в рамках протестної кампанії «Театр політичної драми», пише Марина Пироговська
 
Фоторепортаж з місця подій:


Фоторепортаж з місця подій:
Інші новини:

Комментариев: 0
avatar