15 листопада, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Армія
  • «Золоту Зірку» Героя України отримав полковник Олександр Довгач, командир 39-ї бригади

«Золоту Зірку» Героя України отримав полковник Олександр Довгач, командир 39-ї бригади

  • Фото: Командування Повітряних Сил
  • 15 листопада, 2025 11:21

Президент Зеленський вручив «Золоту Зірку» Героя України полковнику Олександру Довгачу.

Полковник Довгач, командир 39 бригади тактичної авіації, — один із тих офіцерів, що ведуть підрозділ прикладом власної стійкості. Саме завдяки таким людям українське небо тримається непохитно.

Про це інформують у Командуванні Повітряних Сил ЗСУ.

Він здійснив понад 150 бойових вильотів, уражаючи критично важливі цілі противника: пункти управління, техніку, засоби зв’язку, живу силу, неодноразово забезпечував прикриття ударної та бомбардувальної авіації, а також знищував ворожі дрони та крилаті ракети, які загрожували українським містам.

Полковник Довгач брав участь у звільненні острова Зміїний, Київщини, Харківщини та правобережжя Херсонщини, неодноразово заходячи на завдання під прямою загрозою власному життю.

Тільки цього року по його літаку було здійснено близько 20 пусків російських ракет — але Олександр Довгач завжди до кінця виконував поставлені перед ним завдання. Про це інформують в 39 бригаді тактичної авіації.

Вручення найвищої державної нагороди — це не лише визнання мужності та професіоналізму.

Поділитись

Новини по темі: