21 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі виділили землю під будівництво садочка і шукають спонсорів

У Житомирі виділили землю під будівництво садочка і шукають спонсорів

  • Фото: Житомирська міська рада
  • 7 червня, 2024 17:46

На позачерговій сесії Житомирської міської ради затверджено проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни її цільового призначення. Рішення стосується ділянки за адресою: провулок Червоний, 60.

На цій ділянці вже почали будівництво кількох 4-поверхових будинків для родин ВПО. Зараз планують соціальну інфраструктуру – йдеться про зведення дитсадка для майбутніх мешканців. 

«Ця ділянка мала один кадастровий номер. На попередній сесії ми її поділили на два кадастрові номери. Частину залишили під будівництво нового дитячого садка, а частину — під 2-поверхову забудову для внутрішньо переміщених осіб. На цій сесії ми затверджували зміну цільового призначення для багатоповерхової забудови виключно для ВПО. Дитячий садок отримав окремий кадастровий номер — ділянка сформована як землі освіти. Зараз ми шукаємо тих, хто б потенційно допоміг нам збудувати даний садочок», — повідомила Світлана Ольшанська, перший заступник міського голови.

Фото: Світлана Ольшанська, перший заступник Житомирського міського голови, Журнал Житомира

Журнал Житомира писав, що проєкт передбачає будівництво чотирьох будинків по чотири поверхи кожен. Комунікації до них підводяться коштом місцевого бюджету, а самі будинки зводять за фінансової підтримки Єврокомісії.

Ці квартири перебуватимуть у комунальній власності. Поселені в них родини не зможуть приватизувати житло впродовж 10 років. 

Поділитись

Новини по темі: