28 листопада, 2023
Ми в соцмережах

У Житомирі побільшає програм підтримки для малого бізнесу

  • Фото: Сергій Сухомлин Facebook
  • 16 листопада, 2023 20:32

Розробляються програми підтримки від міської ради для малого бізнесу. Сьогодні відбулась зустріч із Станіславом Тошковим, керівником сектору економічного, торговельного та міжнародного фінансового співробітництва Представництва ЄС в Україні. 

Про навпрацювання та перспективи підтримки малого бізнесу 16 листопада повідомив міський голова Сергій Сухомлин.

"Після війни сотні тисяч наших хлопців і дівчат повернуться в мирне життя. Знайти себе буде досить складно. Не впевнений, що всіх зможуть забезпечити роботою з гідною зарплатою. Але навчання, гранти на власну справу…Та й кваліфікація. Це все реально!Це вудочка, яка дається людині. Це великі можливості знайти себе тут, в Україні. Подяка ЄС за впроваджені програми! «Eu4business» — це дуже важливо. Такі програми потрібні малому бізнесу, зокрема.", - повідомив Сухомлин.

Зазначається, що лише за 2023 рік проведено «Конкурс бізнес-ідей» для діючих бізнесменів та тих, хто планує відкрити свою справу. Реалізовано проект «Бізнес-школа», де навчались понад 80 людей. Проект «Муніципальні партнерства з Україною» — співпраця з Дортмундом задля місцевого економічного розвитку. Проект «Вироблено у Житомирі» для підтримки місцевого виробника (долучилось 20 підприємців). Грантова «Лабораторія підприємництва».

Міський голова зізнається, що не все з переліченого реалізовано й планів вистачає.

Фото: Сергій Сухомлин Facebook

Поділитись

Новини по темі: