30 травня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Перші будиночки для переселенців у Житомирі будуть готові у червні

Перші будиночки для переселенців у Житомирі будуть готові у червні

  • Фото: Фейсбук Сергій Сухомлин
  • 14 травня, 2024 9:05

Перші п'ять модульних будиночків для переселенців будуть готові менш ніж за місяць. Будівництво відбувається відповідно до Меморандуму про співпрацю із місцевими та міжнародними організаціями Товариства Червоного Хреста.

Фотозвіт про хід будівництва опублікував міський голова Сергій Сухомлин.

"За літо плануємо закінчити всі 40. Ще для 16 — заливаємо фундаменти. Італійський Червоний Хрест обрав з-поміж всіх підрядників саме наше підприємство з Коростеня. Вони зводять будинки з CLT панелей. І тут йдеться не просто про екологічність. Стіни CLT не продуваються вітром. Такі панелі мають низьку теплопровідність і високу теплоємність. У цих будинках буде сучасна система кондиціонування, душові, бойлер, кухні… Місто взяло на себе підведення комунікацій. Також — благоустрій по завершенню. Облаштуємо дитячі майданчики. Люди матимуть ділянки під городину. Зараз будемо звертатися до всіх провайдерів, хто зможе підвести сюди інтернет", - розповів міський голова.

Фото: Фейсбук Сергій Сухомлин

Нагадаємо, що 20 березня у Житомирі підписали меморандум про співпрацю із місцевими та міжнародними організаціями Товариства Червоного Хреста.

Раніше ЖЖ повідомляв, що у Житомирі зведуть житловий комплекс для ВПО.

Поділитись

Новини по темі: