Ми в соцмережах

Проїзд державними дорогами Житомирщини забезпечено: дорожники готуються до нової хвилі снігопадів

  • Фото: Служба відновлення
  • 8 січня, 2026 9:50

Проїзд державними автошляхами області забезпечено, готуємось до нової хвилі снігових опадів

Станом на ранок, 8 січня, проїзд дорогами державного значення Житомирщини забезпечений.

Про це передає Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

"Дорожнє покриття оброблене протиожеледними реагентами, чорне, місцями засніжене, наявна снігова «каша». Місцями по області наявні опади у вигляді крижаного дощу, роботи з ліквідації наслідків негоди тривають.

Наразі для обробки піскосумішшю та розчищення смуг розгону, заїзних кишень, узбіч, доріг територіального значення та вручну надземних пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту задіяно понад 70 шляховиків, працює 58 одиниць спецтехніки", - йдеться в повідомленні.

Наголошуємо: сьогодні у другій половині дня очікуються значні опади, що може ускладнити проїзд автотранспорту. Водії, плануйте поїздки, зважаючи на зміни в погоді. Якщо ж негода застане в дорозі – перечекайте хурделицю на узбіччях, місцях сервісу, майданчиках для відстою та дайте можливість дорожнім службам розчистити проїзд.

Закликаємо до уважності під час руху! Складні ділянки доріг проїжджайте зі зниженою швидкістю, відмовтеся від ризикованих маневрувань, різких поворотів та гальмування. Будьте уважні та бережіть себе.

Поділитись

Новини по темі: