22 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Естонія планує збудувати у Житомирі житло для родин вимушених переселенців. Деталі проєкту

Естонія планує збудувати у Житомирі житло для родин вимушених переселенців. Деталі проєкту

  • Фото: ілюстративне
  • 8 лютого, 2024 19:49

Естонія планує збудувати житло для родин ДБСТ, що вимушено переселилися до Житомира. 6 лютого на зустрічі з естонськими партнерами обговорили проєкт з презентацією побудови таких будинків для трьох сімей. З-поміж них — дві родини, що приїхали до Житомирської громади із селища Нововоронцовка та із Горностаївського району Херсонщини.

Про це 8 лютого повідомляє Житомирська міська рада.

"З великою вдячністю вони зустрічають представників дружньої країни. Одна із родин виховує чотирьох прийомних дітей та проживає на умовах договору у приміщенні, що реконструювали під соціальний прихисток. У цій родині мріють про житловий будинок, у якому могли б комфортно почуватися до десяти вихованців. Адже стільком дітям тут хочуть подарувати тепло і затишок. Партнери з Естонії допомагають реформувати і систему профтехосвіти. Представники житомирських професійно-технічних закладів вже побачили, як працюють професійні школи Естонії. Кажуть, отримали досвід, мотивацію та дорожню карту. І перші кроки вже є: керівники та колективи навчаються, незабаром розпочнеться внутрішнє оцінювання закладів", - йдеться в повідомленні міськради.

«Естонія, яка взяла під свій патронат відновлення Житомирщини, доводить: ця підтримка є справжньою, щирою та безпрецедентною. Це і відновлення об’єктів, і допомога ЗСУ, і питання євроінтеграції, і освіти і т. д. Ми цінуємо наших друзів-партнерів та дякуємо за надійне плече у складний для України час», — Світлана Ольшанська, перша заступниця міського голови.

Фото: Житомирська ОДА та департамент освіти міської ради

Поділитись

Новини по темі: