Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі запустять нову систему онлайн-запису до лікаря: пацієнтам потрібно буде мати електронну пошту

У Житомирі запустять нову систему онлайн-запису до лікаря: пацієнтам потрібно буде мати електронну пошту

  • 11 січня, 2022 11:36
У Житомирі запускають новий сайт, за допомогою якого містяни зможуть записуватись до сімейного лікаря або вузькопрофільного спеціаліста. Він замінить систему «Поліклініка без черг», яка діяла в місті з 2017 року.

Новий сайт - Likar.zt.ua

Головна відмінність від старої системи – авторизація через електронну пошту, передає Житомир інфо.
 

«Коли ми розпочинали декілька років тому, ще не було електронних направлень і фактично не було саме електронного документообігу. Наразі система потребувала змін. Зараз функціонал у нас повністю готовий. До кінця січня на сайті лікарень та центру ПМСД буде розміщено посилання, де можна буде робити запис до лікаря», – пояснює заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова.


Електронна пошта стане обов’язковою для пацієнтів, які хочуть записатися до вузькопрофільного спеціаліста. Для тих, хто хоче записатися до сімейного лікаря, наявність електронної пошти не обов’язкова.
 

«Потрібно пройти перевірку електронних направлень, а перевірка електронних направлень можлива лише при наявності у пацієнта, який ідентифікований у системі, електронної пошти – це будуть такі умови для того, щоб записатися онлайн через сайт. Тому навіть якщо це літні люди, які не мають електронної пошти, потрібно щоб родичі знали й допомагали у цьому», – каже Марія Місюрова.


В центрі ПМСД та в дитячій лікарні імені В. Й. Башека нова система онлайн-запису на прийом запрацює вже з 14 січня.

Директор КП «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Володимир Галайба розповів: записатися через «Поліклініка без через» стане неможливим уже з 15 січня, а нова система нині працює у тестовому режимі.
 

«Зараз вона працює у тестовому режимі, до 14 січня всі діти, які були записані, у нас обслуговуються. Якщо виникають якісь труднощі, у нас буде працювати телефонна лінія. Думаю, що буквально через тиждень система працюватиме у повному об'ємі. Відповідь щодо запису вам прийде на електронну пошту, тому без неї ви не зможете отримати направлення до «вузького» спеціаліста», – розповів Володимир Галайба.


Щоб записатися до лікаря онлайн потрібно: відкрити сайт, обрати необхідний медзаклад, годину прийому і вказати персональні дані.
Поділитись

Новини по темі: