За інформацією поліції, під час зустрічі обговорили стан забезпечення правопорядку на території громади, взаємодію з місцевими жителями та результати профілактичної роботи.
Зокрема повідомляється, що упродовж першого півріччя 2021 року поліцейські офіцери виявили та припинили в обласному центрі майже 630 адміністративних правопорушень.
"Кожне одинадцяте з них – це насильство у сім’ях, винесено майже 40 термінових заборонних приписів та 50 кривдників взято на профілактичний облік. Більше 200 адміністративних протоколів стосувались порушень антиалкогольного законодавства", – наголошують в ГУНП.
Натомість депутати міськради нарікають, що поки не бачать роботи поліцейських офіцерів громади.
"Не погоджуються депутати і з графіком роботи поліцейських офіцерів громади. Мовляв, графік не може бути «офісним», акцент варто робити на вечірні години. Також наголошувалося, що через високу цьогорічну статистику смертності на воді, ПОГам варто було б більше уваги приділяти роз’яснювальній роботі на кар’єрах", – повідомляє міська рада.
Офіцери переконують, що у межах своїх дільниць проводять колосальну роботу, особлива увага приділяється дітям. Для своєї дільниці вони впізнавані, їм дедалі більше довіряють і звертаються.
З вересня оголосять набір ще 8 поліцейських офіцерів. Знайти свого поліцейського офіцера громади можна за посиланням.
Нагадаємо, Житомир став першим містом в Україні, котрий впровадив пілотний проєкт поліцейського офіцера громади.