Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі створюють нову службу, що контролюватиме роботу приватних маршруток і комунального транспорту

У Житомирі створюють нову службу, що контролюватиме роботу приватних маршруток і комунального транспорту

  • 17 березня, 2021 12:57
У Житомирі створюють Службу контролю громадського транспорту. Мета – ефективний контроль за пасажирськими перевезеннями комунального та приватного транспорту загального користування.  

У прийнятому сьогодні рішенні виконкому йдеться, що до 1 квітня цього року ТТУ передасть  функції контролю КП «Житомиртранспорт», який забезпечить створення та функціонування на підприємстві такої Служби.
 

«Запроваджуємо серйозну міську інспекцію у громадському транспорті… На першому етапі це буде контроль, який всі ці роки здійснювало ТТУ, далі поквартально будемо розширяти Службу. Контролюватимуться як комунальний транспорт, так і приватні перевізники», – каже Костянтин Підпокровний, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.


Зазначено, що Служба інспектуватиме не тільки систему оплати проїзду у громадському транспорті міста, а й санітарний стан, виконання графіків тощо. Контролери, які працюють на сьогодні в ТТУ, будуть переведені до іншого комунального підприємства.

У договорах з приватним перевізником про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування буде передбачено здійснення контролю КП «Житомиртранспорт» міської ради.

Поділитись

Новини по темі: