26 червня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • «Якість незадовільна»: Бунечко пообіцяв виправити недоліки капремонту вулиці Київської

«Якість незадовільна»: Бунечко пообіцяв виправити недоліки капремонту вулиці Київської

  • 13 січня, 2021 18:13
  • 1
Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко пообіцяв з настанням сприятливої погоди виправити недоліки капітального ремонту вулиці Київської у Житомирі. 

Про це Бунечко сказав 13 січня в інтерв'ю виданню Житомир інфо.
 

«Вулиця Київська – ми її виправимо, там проведена експертиза, там дійсно є питання по верхньому шару покриття, тому, коли дозволить вже погода... Більш того, у нас в (тендерній) документації є виправлення цих дефектів від підрядної організації. Тому я запевняю житомирян, що по вулиці Київській роботи будуть доведені до того рівня якості «як положено». Їздив по Київській з начальником департаменту (регіонального розвитку) Інною Хоменко, не кажу, що це інспекція, бо інспектувати я не можу, але «на глазок», як звичайний, пересічний житомирянин рухаючись на автомобілі я відчуваю, що якість є незадовільною», - наголосив голова ОДА та ще раз запевнив, що недоліки будуть виправлені навесні, коли дозволить погода.


Щодо завершення капітального ремонту на Великій Бердичівській, то конкретні терміни голова облдержадміністрації не назвав.

«Я не готовий сказати щодо завершення цього об’єкту, ми доробимо. Я позавчора (11 січня) мав розмову з Сергієм Івановичем Сухомлином, запевнив його», - сказав Віталій Бунечко.


Передісторія


Капітальний ремонт вулиці Київської на ділянці від Соборного майдану до вулиці Небесної сотні проводило ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління». Вартість ремонтних робіт – 21 млн 222 тис. грн.

На початку листопада капремонт завершили, проте на деяких ділянках дороги роботи виконані неякісно.

В кінці грудня на вулиці Київській вже з'явилися перші ями.
 
Відео: Володимир Михалець
Поділитись

Новини по темі:

Комментарии

PDV
13 січня, 2021 19:00:12

Считаю, что весь участок от ул. Театральная до ул. Небесной сотни отремонтирован некачественно. <br /> 1. Весь участок имеет волнистую и кривую поверхнсоть; <br /> 2. Канализационные и сетевые люки уложены не в уровень с поверхностью асфальта и даже более утоплены чем были до ремонта; <br /> 3. Финишный слой укладывался на сухие листья, что падали с деревьев. <br /> То есть, бабки на ветер.