28 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • У Житомирі зі зрізаного асфальту ремонтують дороги в провулках. ФОТО

У Житомирі зі зрізаного асфальту ремонтують дороги в провулках. ФОТО

  • 19 серпня, 2019 17:34
  • 783
У Житомирі триває поточний ремонт вулиць та провулків міста з ґрунтовим покриттям. Для ремонту використовують вторинну сировину - зрізаний асфальт. Про це повідомив заступник міського голови Житомира Дмитро Ткачук.
 

«Наразі зрізаним асфальтом відремонтовано 22 вулиці та провулки. Раніше на цих ділянках взагалі не було асфальтного покриття, натомість була земля, яка після дощу перетворювалась на  болото, що створювало проблему у пересуванні для мешканців. Працівники КП «УАШ» виконують роботи із відсипання вулиць та провулків зрізаним асфальтом, що дає змогу отримати рівний шар дорожнього покриття після укладання», - розповів заступник мера.
Станом на 19 серпня КП «Управління автомобільних шляхів» використано близько 3 тис. тонн зрізу та укладено 32 тис. кв м.

Загалом мерія має 161 адресу, де мешканці просять провести ремонт.

«Списки вулиць, які потребують ремонту формуються на основі звернень мешканців міста та після обстеження комунальним підприємством управління автомобільних шляхів та управлінням транспорту визначаються першочергові. На жаль, обсяг фінансування не дозволяє задовольнити всі звернення у поточному році. Наразі маємо ще 161 пропозицію з проведення подібних ремонтів. Але в межах своїх можливостей будемо намагатись в найкоротші терміни задовольнити прохання людей», - зазначив Ткачук.Поділитись

Новини по темі: