8 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Житомир
  • Житомиряни не хочуть бачити нову багатоповерхівку в своєму дворі і захищають його від забудови. ФОТО

Житомиряни не хочуть бачити нову багатоповерхівку в своєму дворі і захищають його від забудови. ФОТО

  • 27 грудня, 2018 9:08
Попри обурення житомирян, що мешкають у будинках по вулиці Шевченка 14, 16 та Великої Бердичівської 48, 50, забудовник  почав зводити паркан посеред двору. 

Жителі прилеглих будинків розповідають, що зранку, 26 грудня, невідомі почали звозити будівельні матеріали на земельній ділянці, де забудовник планував побудувати багатоповерхівку, повідомляє Житомир інфо.
 

«В середу ми нібито зустрічалися, складали робочу групу з приводу незаконного будівництва по вулиці Шевченка 14, 16 та Великої Бердичівської 48, 50. Домовлялися до 29 числа цього місяця не робити жодних робіт до вияснення всіх обставин та приналежності даної ділянки. Але дані особи починають знову працювати й інші робітники, поліція виїжджає і нічого не робить. В мене на даний час є документи, які підтверджують, що дана земельна ділянка належить громадянам 14-го будинку, саме ось ця, яка була продана незаконно з аукціону», - розповідає мешканець будинку Максим Мелешко.


Однак забудовник розповідає, що ніяких домовленостей про припинення робіт не було, це все законно, тому вони будуть продовжувати зводити паркан.
 

«Працівники приїхали працювати і ми тут працюємо, і знаходимось на всіх правах. У нас є дозвільні документи з собою я їх ношу при вимозі показати мешканцям, поліції надаю їм – це все, а нам перешкоджають. Домовленості конкретної, що ми не будемо виконувати роботи такої не було. Домовленість тільки в тому, що до 29 грудня буде прийнято рішення, чи наші документи відповідають всім законам і державним будівельним нормам чи не відповідають», - зауважує представник ТОВ «ДРІАДА БУД» Олександр Стаднік.


У міській раді розповідають, що не можуть перешкоджати роботі забудовника, адже на сьогодні усі дозвільні документи у підприємства є.
 

«Міська рада у будь-якому випадку на боці закону. На сьогоднішній день у них є всі дозвільні документи для того, щоб почати будівництво. Зараз у них є декларація на підготовчі роботи, яка включає в себе установку паркану на тій ділянці, яку вони купили», - повідомив радник міського голови Олександр Черняхович.


Він також зазначив, що жителі будинків чи робоча група можуть звернутися до суду й оскаржити законність продажу земельної ділянки та дозволів на будівництво.

«Оскаржувати чи законні вони, чи незаконні, можливо там і були якісь махінації, але для цього потрібно звернутись до суду і в судовому порядку оскаржити це в них. На це право є, але на сьогоднішній день є документи, які чинні», - додав Черняхович.

Засідання робочої групи з цього питання заплановане на 29 грудня, на якому мешканці двох будинків, забудовник та міська рада продовжать вирішувати дане питання.

Як повідомляв «Журнал Житомира», 18 грудня на сесію міської ради прийшли житомиряни з вимогою припинити незаконне, на їхню думку, будівництво багатоповерхового будинку.

Поділитись

Новини по темі: