Журнал Житомир инфо
Сьогодні: Субота, 16 Лютого 2019    11:32:38
Журнал » Новини Житомира » Житомир » 2018 » Грудень » 18 » 09:59:14

Житомиряни вимагають зупинити будівництво багатоповерхівки по вулиці Великій Бердичівській

18 Грудня 2018, 09:59:14 499 Коментарі 0 Читать на русском языке
Житомиряни вимагають зупинити будівництво багатоповерхівки по вулиці Великій Бердичівській
У Житомирі на вул. Великій Бердичівській, 50-а ведеться незаконне будівництво багатоповерхівки. Про це на сесії міської ради 18 грудня повідомили мешканці прилеглих до будівництва будинків, передає Житомир інфо.

«В п’ятницю 14.12.2018 року невідомі особи на прибудинковій території почали будівництво. Показувати будь-які документи вони відмовилися. В департаменті архітектури нам повідомили, що до них зверталися від ЖБК «Шевченка» щодо будівництво. Але в генеральному плані міста територія, де почалося будівництво – це територія закладів освіти. Ми вимагаємо припинити будівельні роботи, назначити комісію та провести службове розслідування», - сказав представник кількох десятків жителів, які прийшли на сесію міської ради.

Мер Сергій Сухомлин повідомив, що до нього 17 грудня вже приходили люди з цим питанням і вже створена робоча група.

«Ця ділянка в 2007 році була продана з аукціону Житомирською міської радою. Вчора було підписане розпорядження про створення робочої групи по цьому питанню. Завтра на 14:00 там буде виїзне засідання робочої групи і будемо перевіряти законність всіх виданих документів», - сказав Сухомлин.

Як повідомляв «Журнал Житомира», у центрі Житомира на перехресті вулиць Покровської та Грушевського планують побудувати житлову багатоповерхівку.Коментарів: 0
avatar

Інші новини:


Новини Житомира: