21 травня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Влада
  • Житомирська облрада просить скасувати «ганебну» плату за транспортування газу

Житомирська облрада просить скасувати «ганебну» плату за транспортування газу

  • 5 березня, 2020 14:48
  • 579
Житомирська обласна рада звернулася до Президента, Кабінету міністрів та Верховної Ради, в якому просить скасувати постанову про запровадження окремої абонплати за транспортування газу.

Документ прийняли на сесії облради, повідомляє Укрінформ.

«Враховуючи складне соціально-економічне становище більшості жителів України, звертаємося з проханням терміново скасувати ганебну постанову НКРЕКП, яка затвердила абонентську плату за транспортування газу, і не допустити подальшого підвищення цін на газ та зубожіння населення», - йдеться у зверненні.

Депутати облради вважають, що такі нарахування несправедливі, адже українці самі проводили трубопроводи для постачання блакитного палива до своїх осель.

Нагадаємо, з 1 січня 2020 року житомиряни, як і всі українці, отримують дві платіжки за газ. Газ – окремо, доставка – окремо. Розділення платіжок відбулося для споживачів всієї країни. Тарифи на розподіл в кожному регіоні різні, причому у Житомирі далеко не найнижчі, а втричі вищі, ніж у Києві, а з липня стануть в чотири рази вищими від столичних. 13 лютого в Житомирі провели акцію протесту і спалили платіжки за газ.
Поділитись

Новини по темі: