25 липня, 2024
Ми в соцмережах

Волонтер з Житомира отримав відзнаку Президента України «Золоте серце»

  • Фото: Віталій Бунечко
  • 12 лютого, 2024 19:35

Житомирський волонтер Олександр Таргонський удостоєнний відзнаки «Золоте серце». Він став одним з 40 українців, які були удостоєні цієї відзнаки. 

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нагородження волонтерів 5 січня. 12 лютого відзнаку волонтерупередав начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

"Сьогодні мав честь передати відомому житомирському волонтеру Олександру Таргонському відзнаку  Президента України Володимира Зеленського «Золоте серце». Він став одним з 40 українців, які були удостоєні цієї відзнаки. Через постійні відрядження для доставки та допомоги нашим захисниками на найзапекліші ділянки фронту Олександр не мав можливості отримати нагороду на урочистостях з приводу Дня волонтера, але сьогодні це нарешті сталося. Подякував Олександру за величезний внесок у нашу спільну Перемогу. Він один з тих хто з 2014 року присвятив себе допомозі нашим захисникам. І сьогодні він разом з сотнями й тисячами інших волонтерів продовжує забезпечувати найнеобхіднішим наших хлопців та дівчат на фронті", - зазначив Бунечко

Фото: Віталій Бунечко

Поділитись

Новини по темі: