17 червня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Суспільство
  • Використовують дітей для дестабілізації ситуації: у Житомирі рух «Редан» назвали російським ІПСО

Використовують дітей для дестабілізації ситуації: у Житомирі рух «Редан» назвали російським ІПСО

  • Фото: Житомирська ОВА
  • 28 лютого, 2023 17:55

28 лютого в Житомирі в Головному управлінні Національної поліції відбувся брифінг щодо так званої субкультури "Редан". В брифінгу взяли участь керівники поліції, Житомирського військового інституту та обласної військової адміністрації.

Учасники брифінгу наголосили, що "Редан" – новий вид російської інформаційно-психологічної операції. Мета ІПСО – провокування масових бійок серед підлітків.

"Цього разу ворожа пропаганда обрала своєю мішенню нашу молодь. Нещодавно, одразу по декількох областях поширилась інформація про створення осередків субкультури з росії, послідовники якої одягаються у темний одяг та намагаються влаштувати масові бійки у громадських місцях. Вчора правоохоронні органи Житомирщини спрацювали на відмінно та запобігли спробам організувати "розбірки" між групами уявних прибічників й антиприхильників російського руху в кількох містах області", – повідомив очільник ОВА Віталій Бунечко.

За його словами, з частиною молоді було проведено профілактичні бесіди.

"Переконаний, що навмисне провокування масових бійок серед підлітків – це спроба російських пропагандистів використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в наших містах та створити так звану "картинку" для рашистських каналів по усьому світу", – додав Бунечко.

Свідків подібних зібрань молодиків просять одразу повідомляти до правоохоронних органів.

В ОВА нагадали, що масові заходи під час воєнного стану можливі лише за умови їх погодження з органами влади та правоохоронцями.

Журнал Житомира раніше писав про рух "Редан" та поради батькам, як вберегти дітей від небезпечних субкультур.

Поділитись

Новини по темі: